12 kuud põimimine.

1. Kudumine

2. Heegeldamine

3. Pärlitööd

4. Paber

5. 2 erinevat tehnikat koos

6. Telgedel kudumine, põimimine, punumine

Oeh. Sel kuul jäin omadega suhteliselt jänni. Plaan oli olemas, mida teha tahtsin… aga selleks oleks tahtnud natuke õe abi paluda.. st.  et ta õpetaks mind. Kuidagi aga läks nii et pole aega olnud ja peaaegu olekski töö tegemata jäänud.

Samas oli jaanipäeval ühel sõbrannal sünnipäev. Ta küll alati korrutab, et tulge kohale ja ärge kingitust tooge… aga mina jäärapäiselt viin ikka :)  Seekord oligi nii, et polnud kingi ideed ega midagi… siis mõtlesingi et võiks nahast ja pärlitest  midagi kokku põimida. Kuna tegemist on esmakordse  taolise põiminguga siis sai see hästi lihtne.  Päris hästi selles mõtes välja ei tulnud, et kinnituskoht ei libise justkui eriti hästi. Ma ei teagi, kas asi on selles et tegu oli nahaga ja see ei libise lihtsalt hästi, või tegin ma liiga tugevad sõlmed?!

kaidkv

Ennast sutsu häirivad ka plastik pärlid… aga see oli parim valik, mis mul kodus oli… ja mis sobisid sünnipäevalapse värvieelistustega :)

kaidkv1

kaidkv2

kaidikv3

Käeehe tundus veidike kehvake, seega  lisasin kingipakki ühe ammu tehtud keraamilise kausi.  Sellest on pikemalt juttu siin!

lillegakausspealt

Kuna oli jaanilaupäev siis lillede asemel põimisin 9 erinevast taimest pärja :)

kaidp2

Tulemus sai selline:

kaidip

Jaanipäev oli traditsiooniline. Kõigepealt sai lipule nimed kirjutatud…

lipp

… ja tundub et sel aastal jätsid päris paljud autogrammi panemata.

Lipuheiskamine:

lipp1

Lõkkele panime tule otsa…

l6ke

…ja siis hakkasime mängima.

Kõigepealt saapavise. (PS! See sama saabas on lipu peal ka.)

saabas

Naftapuurimine

nafta

… ja naela pakku tagumine.

nael

Ühesõnaga oli jälle üks tore õhtupoolik :)

Juulis ma kavatsen puhata, vähemalt mõnda aega. Et teil siin siiski midagi teha oleks siis teisipäeviti ja neljapäeviti ilmuvad ideedest pakatavad postitused. Nii et hoidke silmad lahti ja tulge vaatama, mis toimub :)

nimi

3 arvamust “12 kuud põimimine.” kohta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>