2 erinevat tehnikat koos – maikuu koostegemine

1. Kudumine

2. Heegeldamine

3. Pärlitööd

4. Paber

5. 2 erinevat tehnikat koos

Sel korral üritasin hakkama saada veidi suurema asjaga kui siiamaani :) Heegeldasin motiividest beebiteki (või miks mitte ka piknikuteki?!) ja nõelusin käsitsi voodri külge. Voodrit oli vaja kuna muster oli üsna pitsiline ja suurte aukudega.

Samas ei saa muidugi öelda, et see ka nüüd teab mis suur töö oleks olnud aga ajaliselt võttis ikka mõned päevad heegeldamist. Päris tükk tegu oli ka voodri õmblemisega, kuna kangas oli veniv ja ei tahtnud hästi istuda.

Aga lõpuks üks töö ka selle projekti raames, mis mulle tõesti endale meeldib ja millega rahul olen :)

Motiiv on minu aretatud ja üsna suur.

mot13

Kokku on tekil 16 motiivi. 4 motiiviga ruut on omavahel kokku heegeldatud ja 4 suurt motiivi käsitsi kokku nõelutud. Lõng lambavillane.

tekikevoodil

Teki mõõdud “umbes-täpselt” on meeter korda meeter :)

tekiker6dul

Voodriks sai mingi frotee laadne kangas. Võibolla ongi frotee aga selline veniv ja õhem. Samas väga pehme :)

tekivoder

Juunikuus tuleb siis põimima hakata, kuna kangastelgedega pole ma üldse sõber. Idee on olemas, aga kas see ka teoks saab?! Igatahes tuleb sel juhul ühe üsna väikese tegemise jaoks terve päev varuda. Aga ehk leian selle aja.

Kõike mõnusat… ja ärge suvel käsitööd päris ära unustage!

nimi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>