2013 aasta kudumised

Ma ei tea, kas mulle ainult tundub või ma olen sel aastal tõesti vähe kudunud? Kuigi tunne on, et tegelikult istun ma pidevalt vardad käes… aga lõpptulemuseni pole jõudnud. Selle eest siis on lootus et jägmine aasta saan mõne suurema asjaga lõpule… aga eks paistab.

Kui vaadata oma pildikausta siis jääb mulje et ma olen kudunud paar paari sokke ja mõned kindad. Aga tegelikult olen ma kudunud ka lapiteki lappe kuigi see on järjekordselt jäänud täiesti tahaplaanile. Tundub, et nende kudumine käib täiesti hooti… vahepeal koon 20 lappi valmis ja siis jääb jälle seisma…  eks see on sellest et kui mõnd eriti ilusat mustrit jälle näen siis on vaja vardad haarata… ja sealt läheb juba inertsist edasi :)

Kuna mul pole suurt pinda, kus teki hiljem venitada, siis olen lapid ära venitanud ja kokku õmmelnud. Ilmselt pole see just kõige õigem tehnika… aga mis parata.  Tekki on mul siis umbes 1m*2m aga tahaks umbes sama palju veel juurde teha.

tekkkootud13

Peale selle on mul poolikuid asju küll ja veel aga neist siis järgmisel aastal pikemalt    - nüüd ma loodan, et ei pea oma sõnu sööma :D

Kudusin ühe Hiiukirjalise purgi ümbrise… aga sai teine pisut väike.  Kuna see mulle eriti ei meeldinud tegin uued ümbrised. Nüüd ei teagi mis vana “kestaga” peale hakata. Kui see pingul pole siis näeb täitsa kena välja :)

hiiumaamuster

Kudusin kolm paari sokke. Kaks paari beebisokke ja ühed pitsilised mannavahulised täiskasvanu sokid.

Esimesed pisikesed sokid on inspireeritud krokodillinahast. Lihtsalt mõtlesin, et tahaks midagi nupulist kududa :)

kroko113

Minu meelest said täitsa vahavad ja omanäolised :)

Teised sokid said endale külge halliste sukakirja mis pidavat olema kaitsva toimega.

haljala113

See tekitas tegelikult mõtte et võiks endale kunagi ühed korralikud rahvuslikud sokid või põlvikud kududa. Polnud see mustri kudumine nii hirmus midagi kui varasemast meeles oli :)

Mannavahused sokid – üks mõnus ja lihtne kudumine, isegi lõng ei tundunud enam hirm peenike. Varasemast ajast on meeles, et kirusin lõnga, et see on nagu niit… kood ja kood aga valmis ei saa ega saa :) Nüüd polnud enam häda midagi :D

roosad113

Peale selle on siis kolm paari kindaid. Kahed neist on seda küll tinglikult. Sõrmitud, kätised, pätikad. Viimane variant tundub küll kummaline…pättidel peaks ju pigem olema kinda sõrmeotsad, et mitte jätta näpujälgi?! :D

kindadhallidlillega

Kuna need hakkasid mulle endale kangesti meeldima tegin ühed kollased kindad ka :)

kollasedkindad

Mustri kudumise harjutamiseks tegin veel ühed pisikesed pikavarrega kindad. Need meeldivad mulle ka väga. Järjekordselt sellised asjad, mida tahaks endale ka. Samas viimasel ajal on nii palju ideid mida endale teha tahaks, et kui need kõik teoks teha… siis poleks mul vist elu lõpuni ühtki uut kinnast salli, sokki ega mütsi vaja.

varjuspool

Ühe pitsilise rõngassalli kudusin ka. Minu meelest täiesti geniaalne leiutis :)

valgesall

Ma loodan, et järgmine aasta läheb kudumisega edukamalt.

nimi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>