aprill – paberikuu

1. Kudumine

2. Heegeldamine

3. Pärlitööd

4. Paber

Tahaks öelda, et seekord olin super tubli ja tegin midagi suurt ja vahvat  aga ei tulnud ühtki äärmuslikult ägedat mõtet. Ise olen ka sutsu petunud… aga ilmselt mulle tõesti ei sobi kui nö käsukorras midagi tegema peab. Ise võtsin selle taaga omale kaela peale, siis pean ka lõpuni sellega välja minema :)

Ühesõnaga mõtlesin korra köitmise peale… aga see tundus esialgu natuke utoopiline. Katsetuse tegin valmis aga kuna katsin kaaned kangaga siis ei lähe see arvesse.

Siis mõtlesin, et teen karbi aga see tuli üsna kole ja vigane, et endal ehk kõlbab seal sees miskit hoida aga koostegemisse seda nagu panna ei tahaks.

Peale seda võtsin käsile paberist kausi tegemise. Selle suutsin ma ka loperguseks ajada  ja tegemine jäi pooleli. Samas ma arvan, et kui ma kausi peale enam tige pole siis saab sellest mõningase värvimise järel isegi asja.

Ühesõnaga oli mul peas täiesti null mõtet ja ma peaaegu olin paberitööst loobumas… aga siis täiesti juhuslikult, üldse mite kostegemisele mõeldes tuli mul mõte. Nimelt koristasin oma tagavarasid :D Ehk pitsi ja paelakarp oli täitsa segamini jälle. Seal piisabki ühe paela otsingust, et segadus saavutada… ja otsustasin asja natuke mugavamaks teha.

Tavaline olukord on selline:

pitsipusa13

…või tegelikult hullemgi veel, erinevad paelad ja pitsid pusas ja sõlmes.

Seega tegin papist ja paberist neile mõned asjandused, mille ümber pitsi-paela keerutada. Välja tulid need täiesti kogemata suht niidirulli sarnased.

paelaniidirullid13

Siis tuli välja, et nende peale ei saa ma ühte pitsi kerida, mis plaanis oli. Nii ma siis pidin teist korda ette võtma ja veel ühed “rullid” tegema.

paelaniidirullid113

Mul ei ole nüüd küll millegi suure ja uhkega uhkustada aga ma olen nende asjndustega väga rahul. Nüüd on jälle lihtsam ja mugavam omi asju ajada :D

pitsiniidirullid13

Pealegi tekis mul veel seoses nende “niidirullidega” mitmeid ideid.

No ja kuna ma niikuinii juba liimi ja paberivärviga mõllasin, siis tegin mõned pakisildid ka.

pakisildid13

pakisildid113

Minu jaoks on nüüd tõeline kevad käes: esimesed liblikad nähtud ja õitsevad paiselehed…

paiselehed13

nimi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>