Asjakesi kööki…

Üle pika aja otsustasin osa võtta isetegijate  koostegemisest, mille teemaks on seekord Asjakesi kööki.

Ega mul suurt aega hetkel ei ole aga kuna niikuinii oli plaan neid asjakesi teha siis sobis see teema hästi :)

Esimeseks asjakeseks sai keraamiline õli alus. Mulle tundus, et  köögis on kuidagi liiga vähe enda tehtud keraamikat, vaatasin ringi ja mõtlesin, et mida teha võiks.

Esimesena torkas silma õli pudel, mis seisab pliidi kõrval kapi peal. Enne oli selle all üks korgist tassialus, mis oli luitunud ja kole…

Ega siis muud kui tegin uue ja ilusama aluse.  Et alus oleks praktiline tegin madalad servad… st. on hea puhastada ja õli on ka mugav kätte saada :)

Jupp aega mõtisklesin selle üle, et kas aluse põhjale on kaunistust vaja  või mitte. Aga tegelikult ju ikkagi on vaja :) Samas  mõtlesin, et kui midagi joonistada – siis hakkab mustri vahesse ajapikku õli ja tolm vajuma… ja no ei tundunud see väga hea mõttena.

Lõpuks leidsin lahenduse. Vajutasin pitsiga mustri ja  et see pärast võimalikult sile  oleks panin aluse põhjale klaasi  tükikesi.

Klaasikilde  sai eritoonides siniseid, rohelisi… ja ühte nurka ka roosa, mis segunemisel on lillaks läinud :)

Ülejäänud osa värvisin Ars-i sinisega, sest seda tooni olen ma köögi asjadel ennemgi kasutanud :)

Ise olen ma super rahul sellega. Värvid on hästi minulikud ja klaasi segunemisel tuli just see tulemus mida ootasin. Ja mis peamine see ei kuivanud miskitpidi kõveraks….nagu mul päris mitmete asjadega on juhtunud :)

Üks pilt koos õliga ka.

Nii küll on kahjuks ilu enamus ajast varjatud :)

“Põllumajandus” edeneb mul ka visalt. Piparmünt ja meliss on juba sama kõrged kui kask akna taga :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>