Hall müts lipsuga.

Tegelikult on see müts selline hallikas beezhikas. Toon on täpselt nii umbmäärane, et tegelikult üheks või teiseks seda pidada on suisa patt :D

Müts valmis tükk aega tagasi. Või no, mis nüüd nii tükk aega aga ma pakun, et paar kuud on see küll juba olemas olnud. Näitamata on see puhtalt minu viitsimatuse tõttu, üks korralik pilt teha. Ja tegelikult ma oma sisimas lootsin mütsile ka modelli leida. Samas ei teinud ma selleks mitte midagi ja modell ise ka mind üles ei otsinud :D Lohe-madu-uss olen selle koha pealt küll.

Mustri disainisin töö käigus. Lõngaks akrüül. Mütsi suurus on selline keskmine. Mahub mulle endalegi pähe aga pigem siiski lapse müts ma arvan. Kõrgust ülevalt alla nii 19 cm ja peaümbermõõt umbes 50cm.

Kui akrüül lõng jääb minu meelest heegeldades üsna kõva ja kange, siis konkreetne lõng jäi isegi täitsa mõnus.

Kaunistuseks heegeldasin lipsukese. See annab mütsile kohe palju juurde. Nunnumeeter hakkab täiega tööle :)

lipsukemytsil

Kuna käes on jälle foto challenge aeg ja seekord rõhutakse eriliselt oma fotoka tundma õppimisele, siis olen ma proovinud pilte teha nii ja naapidi. Saamatu olen ma selle koha pealt ikka ja aru suurt midagi ei saa aga ma vähemalt üritan ja katsetan.

Värvi poolest tuli kõige loomulikum tavaline “auto” (automaatne) pilt.

automts

Et see oleks natuke selgem ja taust ka valgem siis tuleks seda töödelda… aga siis kaob jälle õige tonaallsus ära.

Samas kui teha automaatne välguta pilt tuli muster hästi esile aga värvid on täiesti metsas :)

autov2lguta

Oma suure katsetamise käigus säriaegade, ava suuruste ja white balancega suutsin ma saavutada ka täitsa oanži pildi. Osav tšikk, on ju :D

suurmeistrit66

A tegelikult tahaks jubedalt kõigest aru ka saada, et mida ma oma fotokaga teen, mitte niisama lahmida. Eks ma harjutan edasi. Pühapäeval on uue challenge-i esimese foto üles panemise päev.

See kord esimeseks teemaks eelmise challenge ühe halvemini välja tulnud või ülekäe tehtud pildi korduskatse. Ehk teostad oma idee, kas uuesti või teed sel teemal uue pildi. Tingimuseks see, et pilt oleks võimalikult kvaliteetne. JUUUBE :D Pühapäeval siis ehk näete kuidas mu kvaliteet foto välja on tulnud :)

nimi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>