Heegeldatud pross pärlitega.

Nagu nii mõnigi siin juba teab, olen ma kohati väga edev ja vahepeal üldse mitte :)
Nendeks edevus hetkedeks teen ma aegajalt endale mõne edeva asja, mida hirmsasti vaja on aga mis enamasti seisab kusagil karbis või kapi peal.

Üheks selliseks asjaks sai pärlite ja pitsiga pross.
Idee tuli sellest, et vanadel fotodel on päris palju selliseid prosse mis pannakse “kurgu” alla ja mulle see stiil meeldib. Samas mul päris sellist prossi nagu pole, mis ideaalselt selleks sobiks.

Ühesõnaga kujundasin mõttes prossi valmis ja hakkasin algusest tegema. Kuna mul tol hetkel vilti polnud (ja ma arvan, et see oli isegi hea, et polnud) siis heegeldasin pärlitele aluse. Lihtsa ümmarguse lataka :)
Sinna peale tikkisin erinevaid pärle. Keskele ühe lapiku pärli, siis roosad pärlid, vahele panin hõbedasi ja lõpuks kõige äärde sinakas halle.

Eestpoolt oli tulemus üsna kena aga tagantpoolt nagu ei kannatanud üldse kriitikat. Sel hetkel tundus kõige lihtsam heegeldada veel üks latakas ja siis 2 kihti omavahel ühendada. Tagumise külje sisse heegeldasin prossinõela, et tulemus jääks ilusam.

Kogu selle ilu vahele pistsin veel jupikese pitsi ka. Ise olen rahul ja tegelikult ühe ehte kohta olen ma seda päris palju kandnud ka :)

prosslipsuga

prossheegeldatud

possheegel

Stiilinäide ühe roosa kampsuni peal.

roosakampsun

Kõike kaunist!

nimi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>