Hiiglaslikud inglitiivad…

Asumipäevad on minu meelest alati hästi soojad, armsad ja südamlikud. Suurema osa ajast olen ma neil käinud küll pigem nagu pealtvaataja. Seekord kui Uue Maailma päevad välja kuulutati, siis kibelesin väga kaasa lööma. Pole isegi mõtet küsida, Miks? Ma ei tea ise ka vastust… lihtsalt tahtsin ja kõik :D

Seega jälgisin facebookis igasugu pakkumisi: vabatahtlike otsiti  aga see oli natuke nagu nigela võitu variant. Ma küll mõtlesin selle peale aga kuna pidime seal ka mitmete tuttavatega kohtuma ja oleks tahtnud kangesti ka psühhedeelilist Hiina rokkpunti näha siis lõin käega.

Siinkohal saan öelda vaid seda, et kõik kohtumised jäid kohtumata ja hiinlasi ma ka kahjuks ei näinud… aga selle eest oli meil hüpersuper tore laupäev ja pühapäev. Nimelt paar päeva enne leidsin fb- st, et uue maailma päevadele  otsitakse performereid. Ma küll väga täpselt ei teadnud, millesse end segan aga tundus lihtsalt põnev.

Laupäeval räägiti enamvähem ära, mis toimuma hakkab ja jagati ülesandeid. Inglitiibade tegemise krabasime endale :)

St. inglitiibade tegijaid oli kokku 4 ja vahepeal käisid mõned inimesed natuke abiks ka :)

Tundub täiesti uskumatu, et tiibade tegemiseks läkski pea terve päev ära. Samas konstruktsiooni ülesehitamine, tugevaks ja püsivaks muutmine võttis üksjagu aega.

Piltide tegemiseks polnud eriti aega, nii et töökäiku väga näidata ei saagi.

Arutelu koht.

tiivad

Arutelude vahel kiusasime kassi :)

kassikiusamine

Tunnikeseks lasime jalga, et Jaak Juskega Uuele Maailmale tiir peale teha.

stalinistlikmajakoidut2naval

…ja siis tegime tööd edasi, hilja õhtuni välja.

Tasapisi hakkab looma.

tasapisi

Tegelikult sel hetkel oligi viimane viimistlus teha jäänud.

Kuna tegemist oli langenud ingliga siis piserdasime tiivad punase ja valge akrüüliga üle… ja tiba musta lisasime ka. Äärde panime pitskardina. Teipisime kõik kohad hoolega üle, et vähemalt performance-i ajal tiivad laiali ei laguneks. Tugikonstruktsiooniks lisasime riiulijalad.

tiivadvalmis

Dessantingel :D

dessantingel

Meie jäime rahule ja tundub, et kõik teised ka.  Kel fb-s konto saab väikese ülevaate meie päevast sellest albumist ;)

angel

nimi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>