Kõrvarõngad

Käisin ühel nädalavahetusel õe juures ehteid tegemas. Mul väga suuri plaane polnudki. Tahtsin lihtsalt natuke inspiratsiooni ja nõu saada.

Paar postitust tagasi tehtud kaelakee sain valmis. Kuna aeg veel väga hiline polnud mõtlesin, et teeks mõned kõrvarõngad ka. See aga osutus märksa keerulisemaks kui arvata oskasin.  Keest jäid üle mõned neoon värvi mummud. Mõtlesin, et need sobivad ideaalselt pisemate mustade pärlitega… aga ei olnud eriti hea tulemus.

Hakkasin siis muid värve proovima. Imelikul kombel ei sobinud nende mummudega eriti midagi. Kollase jaoks leidsin õige sinise tooni aga pärl ise oli liiga väike, et seda kasutada. Rohelise mummu jaoks leidsin ka õige tooni… aga ma juba suutsin ära unustada, mis see õige oli :D

Roosade pärlitega proovisin ka kõikvõimalike erinevaid värve ja leidsin ka õige tooni ja isegi hea suurusega pärli. Seega need sain lõpuks valmis teha.

See õige toon oli mahe türkiisi karva. Võrreldes teiste toonidega oli see roosaga nagu kokku loodud.

roosadk6rvakad

Tegin erinevate taustadega katsetusi. Puidu taustal tundub kõrvarõngaste värv õigem. Samas valge taust on jällegi  ilus ja konkreetsem ka :)

oosadk6rvakad

Ka looduse imede pildistamisest pole ma loobunud. Hiiumaal sai pilte päris palju tehtud, lisan mõne ka siia lõpetuseks.

Sel  aastal oli kuidagi harjumatu see, et lihavõttepühade ajal olid pajud kollaseid tibusid täis :) Tavaliselt saab sel ajal pisikeste tibudega oksad tuppa tuua.

paju1

paju2

Mitmesuguseid linde pildistasin ka. Kahjuks olen ma lindude teemal täielik võhik. Luigel ja varesel teen vahet aga eriti rohkem linde ma ei tunne ka :( Nii et järgneva linnu kohta ei oska midagi öelda. Kui siis seda, et “kisas” teine kõvasti :) Kui keegi teab, mis linnuga on tegu andke mulle kommentaaride kaudu teada :) Saan mina ka ehk targemaks.

lind

Vares ja meri

vares

Pilt on küll kehvapoolne aga ma pidin selle siia lihtsalt panema. Ma isegi ei teadnud, et meil siin selliseid linde ka leidub. Pildistasin lihtsalt merd ja pärast avastasin, et mingi kummaline pika nokaga lind seisab kivil. Tänu loodussõprade grupile facebookis sain teada, et tegu on meriskiga.

merisk

Linavästrik. Lendab nagu kuul.

linav2strik

Kevad on mõnus, onju :) Nautige seda!

nimi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>