Korvkott

Nii naljakas kui see ka pole, olen ma juba pikalt tahtnud endale heegeldada jämedast lõngast või paelast korvi. Kusjuures endal kindlat plaani polegi, mis sellega täpselt peale hakata.

Leidsin sobiva puuvillase paela ja hakkasin õhtuti heegeldama. Palju ei jõudnud ja jämedamat asja on raskem heegeldada ka, hakkab kuidagi sõrmedele.

Peale selle oli toas hämar ja pilk rohkem telekal kui valmival tööl. Seega ükskord kui kottkorv valmis sai avastasin, et olin kahte eri tooni paela kasutanud. Üles ka ei hakanud harutama aga üleminek ei meeldinud mulle sel moel sugugi. Eriti sellepärast et lõngavahetus toimus esiküljel.

No mina alla ka ei andnud ja katsetasin erinevaid paelu ja pitse. Ei leidnud paremat varianti kui heleroosa puuvillane pits. Õmblesin selle käsitsi külge.  Endale tundub, et asjal pole väga vigagi. Ainult konkreetne otstarve tuleb välja mõelda.

korvkott

Nimetus kottkorv tuli sellest, et korvi põhi ei jäänud sirge vaid ümar, meenutades pigem kotti kui korvi. Samas kui seda pisut venitada ja tärgeldada on see täiuslik korv. Kummaline oli see, et jämedast paelast heegeldades ei saa arvestada tavaliste silmade kasvatamisega arvuga… oleks pidanud rohkem silmuseid juurde kasvatama, et põhi oleks sirge jäänud. Aga edaspidi oskan sellega arvestada.

korvkott2

Üks variant oleks kottkorvi panna sibulad või küüslaugud… aga siis ilmselt veniks see välja?! Pealegi on mul nende jaoks igasugu kotikesi.

korvkott3

Sama lugu on pesemistarvetega…

korvkott4

Kui kellelgi on mõtteid, milleks ma seda kasutada võiks… siis võib mulle vabalt head nõu jagada :)

nimi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>