Laadale-laadale

Tegelikus on küll selline , et laat oli juba nädal aega tagasi ehk kui veel täpsemalt öelda  siis 9 päeva eest. Ilm oli ilus või mõneti liigagi ilus… sooja oli ligi 30 kraadi ja päike kõrvetas nii mis kole.

Rahvast käis päris palju ja müüjaid oli ka tohutult. Minu väike müügimees oli mu õepoeg, kes juba aasta tagasi hakkas lunima, et peaks ikka laadale müüma minema. Eks ma siis valmistasin igasugu asju, mida edaspidi siin lehel ka lähemalt tutvustan.

Müügile panime ka õepoja tehtud pop up kaardid ja mõned savi vidinad. Kaupa oli lademetes ja ruumi vähe, nii et pidime oma väljapanekut pidevalt muutma, et kõik asjad ka välja paistaks.  Vähemalt sain nii palju targemaks, et kui laua pikkus on vabalt valitav siis tuleks ikka võimalikult suur laud võtta.

Igatahes lendas 6 tundi linnutiivul. Sain oma esimesel laada korral ikka väga palju targemaks ja tekkis tahtmine edaspidigi laatadele minna.

Õhtu lõpuks tegin endale välja sunfesti pileti, mis oli ka elu-tore, sest ma sain harrastada üht oma lemmiktegevust fotograafiat:) Kahjuks küll unustasin oma fotoka koju ja pidin õe seebikarbiga klõpsutama.

Sellegipoolest oli päev vägagi vahva ja elamuste rohke.

3 arvamust “Laadale-laadale” kohta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>