Lillad sõrmikud.

Seekord näitan viimast jõulukinki. Kuna õetütar armastab lillat värvi ja ta on end üsna lahedalt riietuses lillade detailidega kaunistanud. Siis tuli mulle meelde, et ma ei mäletanud üldse, millised kindad tal olid ja kas tal neid üldse oli. Seega lillad need kohe kindlasti polnud, muidu oleks ju meelde jäänud :D

Mõtlesingi, et teen talle lillad kindad. Alguses hakkasin heegeldama. Tundus , et jääb liiga selline kõva ja ebameeldiv. Peale vaadates polnud ka ilus. Seega haarasin hoopis vardad ja hakkasin kuduma. Ostsin mõlema kinda jaoks toki lõnga ja mul polnud õrna aimugi kui pikad või millised kindad nendest saada võiks.

Alustasin seekord siis sellest kohast, kus tavaliselt soonik lõpeb. Mõtlesin , et koon nö labaosa ilma pitsita, et muidu on talvel ju külm. Aga mingi lillekese ma ikka tegin :) Õieti on neid lillekesi 2 aga alumine ei paista eriti välja.

lilladkindad

Sõrmkindad on mõnusamad ja mugavad kanda. Kudusin sõrmed, mis polnudki enam nii elu keeruline. Tuleb ainult veel proovida, et nendest “aukudest” lahti saada, mis sõrmede juures teps mitte olla ei tohi. Aga seekord juba peaaegu õnnestus.

lillakinnas1

Lõpetuseks kudusin pitsilise alumise ääre. Nii palju kui tokist jätkus. Täitsa lõppu tegin veel mõne rea ripskudet. Minu meelest said päris kenad. Ja mulle meeldib see pikk randmeosa :) Kuna mu enda sõrmikud läksid katki, siis võiks midagi samalaadset endalegi teha. Hetkel küll tundub seis selline, et mul pole lihtsalt aega endale uusi kindaid kududa.

lilladkindad2

Muster on raamatust Pitsilised koekirjad. Lõng: Novita Helen – akrüül. Vardad on arvatavasti 2,5 aga kuna neil mingit märget ei ole, siis päris kindel ma ka ei ole. Vardal oli 10 silmust.

lilladkindad3

Piltide tegemisega läks jälle jube kiireks nagu näha. Tahaks lubada, et olen edaspidi korralikum :)

nimi

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>