Lilleline elu :)

Enne laadale minekut tegin mõned peapaelad, et kõik ei oleks nii hirmkallis ja et oleks veidikegi rohkem lootust et mult midagi ostetakse.
Huvitaval kombel ei läinud neist ükski loosi hoopis mingid vanast ajast pärit peapaelad osteti ära. Tegelikult ei olnud peapaeltel üldse suurt lööki, kas teised asjad tundusid ilusamad või pole peapaelad moes enam? Ma ise olen küll päris palju selliseid hipistiilis peapaela kandjaid näinud?! See selleks, panen need siis oma poodi müüki kui rohkem pilte ja aega on –  ehk keegi soovib miskit :)

Peapaelad tegin lihtsad. Võtsin kummipaela ja nõelusin otsast kokku. Sinna peale tegin erinevaid lillekesi.

Esimesena tegin ühe roosa organza lille. See jäi kuidagi pisike ja natuke igav. Et asja huvitavamaks teha lisasin sellele paar kihti roosakas lillat organzat ja väikesse pitsiriba.

roosaorg1

roosa org2

Kuna mulle selle peapaela lõpptulemus väga meeldis siis otsustasin ühe kollase lillekese ka teha. See sai märksa suurem. Õie läbimõõt on 7-8cm. Keskel mustad seemnepärlid.

kullerkupp1

kullerkupp

Kuna ma olen nüüd päris palju vilti kasutanud, siis otsustasin ühe lille prooviks vildist teha. Lõikasin vildist erineva suurusega ringid, vahele panin natuke tülli. Kaunistuseks lisasin pärleid ja litreid.

roosavildikas

roosavildikas1

Edasi üritasin juba midagi kontimurdvamat teha.  Või tegelikult pole asi sugugi nii keeruline aga esialgu võttis ikka omajagu aega. Ühekorra pidin roosi lausa lahti harutama ja uuesti otsast peale hakkama. Roos on täitetud lambavillaga et see veidike mahulisem oleks ning tagant küljest kaetud õhukese musta teksariidega. Roosi ja kanga vahel on sinine atlaspaelast lipsuke.

hallroospp

hallroos

Kuna tulemus mulle meeldis ja tahtsin ka oma oskust kinnistada siis tegin ühe roosa roosi ka. Nüüd ma ei teagi kumb mulle rohkem meeldib, kas hall mis on hästi konkreetne või roosa mis on veidi lodev :) Ilusad mõlemad.

roosaroos1

roosaroos2

Proovisin ka üht paelast tupsukest teha. Tuli välja küll aga samas kuidagi polnud minu teema, pealegi mu klassiõde teeb peaaegu samasuguseid peapaelu, nii et tema äri- ideed üle ei löö. Lihtsalt tahtsin proovida :)

beeshtups1

beeshtups

Igatahes oli jällegi üks tore nokitsemine!

nimi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>