Minu aasta ehetes 2014

Selle aasta ehetes on märksõnaks värvid. Olin juba väga kaua plaaninud ühe värvilise kaelakee tegemist, mis sobiks ühe vintage kleidiga. Aga nagu arvata oligi… eriti hästi siiski ei sobinud. Nüüdseks olen kleidi juurde ka õnneks õige kee leidnud.
Samas see värviline kee on jälle suvel pruuni naha peal päris kihvt ja rõõmus kah.

Sinised pärlid on mingid kivid ülejäänu puhas plastmass. Pärlid on lükitud tamiilile ja lõpetuseks lisasin ühe roosiga kinnise.

neoonkee2

Kuna värvilisi pärle jäi paarikaupa järgi, tegin nendest kõrvarõngaid. Tundub lihtne. Aga kui otsisin, nende juurde pisemaid pärle, siis ikka suurem enamus omavahel kokku ei sobinud. Ma olin suisa veendunud, et mustad pärlid sobivad kõigega. Aga võta näpust, ei olnud sugugi nii ilus kui oodanud oleks. Roosade pärlite juurde leidsin õe pärlikarbist türkiisi karva helmed. Kollaste juurde leidsin küll sobiva tooni aga pärlid ise olid liiga väiksed, selleks et kokku sobida.

roosadk6rvakad

Kasutasin esimest korda ka uut sorti konkse. Tunduvad kuidagi elegantsemad, minu jaoks.

kollasedjasinised

Kollaste pärlitega sobis just see toon. Aga terves Tallinnas ei leidnud ma selliseid ühevärvilisi tumesiniseid pärle. Teiselt poolt olid need hõbedased. Õnneks sobis ka see hõbedane pool imehästi kollasega kokku.

kollasedjah6bedased

Kuna kollased kõrvarõngad pidin juba kodus kokku panema, siis otseloomulikult ei viitsinud ma ainult ühe paari kõrvarõngastega jännata. Tegin teist tooni kollased kõrvarõngad ka. Läbipaistvad kristallid sobisid nendega minu meelest väga hästi kokku.

hellekollased

Kuna mulle meeldivad igasugu kristallid ja sellised edevad asjad. Siis ma lihtsalt tahtsin ühed “kroonlühtrid” ka teha :D Natukene kohmakad on aga mulle meeldivad.

printsessik6vakad2

Lõpuks muutsin täiega suunda ja läksin pigem ökoks kätte ära. Puit ja metall. Hästi lihtne aga samas ikkagi ilus :)

puidukadk

nimi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>