“Minu pruut” ja punkarid

Mul on üks sõbranna, kellega me pole küll teab kui kaua tuttavad aga selle eest saame juba algusest peale väga hästi läbi. Huumorisoon on meil enamvähem ühes kohas, mõlemale meeldib kunst ja no muusika maitse on meil ka kohati kattuv. Ükskord siis istusime tema juures ja laulsime. Kuni jõudsime Orelipoisi “Minu pruudini”.

Ja sellest laulust sai alguse pikaajaline teema aretus, kus üks kallab teise üle ideede puhanguga ja esimene siis paiskab jälle uued ideed tagasi. Kuniks ükskord sai ka tänane teema alguse.

Lubasin sõbrannale jõuludeks spermatosoidi heegeldada. Sellise suure kaisuka.

Ega seal midagi keerulist polnudki. Lihtsalt üks suur pea ja saba. Aega võttis see küll omajagu ja saba lõpuosa heegeldamine oli juba üsna raske. Aga see tegi nii palju rõõmu ja nalja, et nagu väga ei hoolinud neist raskustest :)

Kusjuures ka algne variant ilma igasugu kaunistusteta oli nunnu.

sp1

Tegelikult oli hädasti vaja, et saba oleks liikuv ja silmad käiksid kinni lahti. Peale selle armastab mu sõbranna tohutult punkariharju, nii et ka see sai tehtud. Igatahes hullult lahe elukas tuli. Siiamaani on kõik, kes seda näinud on äraütlemata rõõmsad ja õnnelikud olnud :)

Silmad lahti näeb see välja nagu paha poiss :)

pahapoiss

Eriti kui suuruse võrdlemiseks lisada õllepudel :D

suurus

… ja ta oskab silma ka teha…

silma

Selle eest silmad kinni näeb see välja nagu üks kõige nunnum tegelane ever :)

sp222

Minu jaoks kõige raskem oli näo ja juuste tegemine. Kuna algne tegelane oli juba nii kihvt, siis kartsin täiega eluka ära rikkumist ja asi liikus ikka väga vaevaliselt. Aga tegelikult olen lõpptulemusega rahul ja mis veel tähtsam sõbranna on ka :)

Natuke tehnilisi andmeid ka.  Lõngaks kasutasin Red heart Lisa-t. Kõige laiemas kohas oli silmuseid üle saja, nii et poole pea peal tundus nagu oleks tite mütsi heegeldanud :) Pikkust on tal umbes 60 cm. Täidiseks vill. Punkarihari on millestki üle jäänud neoonrohelisest akrüülist… isegi lõnga mark võib sama olla. Ripsmed tegin heegelniidist ja koolutasin neid veidi PVA-ga :)

Kuna nipet näpet asju sai veel pakki pistetud, siis jätkan selle teemaga homme, et enne jõule selle kingipakiga ühele poole saada :)

nimi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>