Mitu paari kõvarõngaid…

Mõni postitus tagasi näitasin roosasid kõrvarõngaid. Mainisin, et teeks sarnaseid veel aga osa materjali oli puudu. Seega käisin eelmine nädalavahetus poes ja ostsin natuke nänni juurde. Et käsi soojaks saada tegin kohe mitu paari.

Ühed neoon kollased pärlid vajasid hädasti tumesinist lisa. Kuna ma päris sellisesid siniseid pärle ei leidnud nagu ise mõtlesin… siis ostsin ühed, mis ühelt poolt olid täpselt need õiged ja teiselt poolt hõbedased. Kodus  tuli välja, et tegelikult sobib see hõbedane pool ka kollasega imehästi, nii et nüüd on need kaks ühes kõrvakad :)

kollasedjasinised

kollasedjah6bedased

kollaneh6be6ues

Jägmiseks võtsin ette helekollased pärlid. Nendega ei sobinud peaaegu mitte midagi. Siiski leidsin oma varudest läbipaistvad klaaskristallid. Need tegid kõrvarõngad kuidagi ilusaks ja naiselikuks. Samas on need parajalt tagasihoidlikud… aga siiski värvikad.

hellekollased

helekollasedpealt

helekollasedalt

helekollasedripuvad

Lõpetuseks tegin ühed “printsessi” kõrvarõngad. Tilgakujulised pärlid kapslis vms.

Nende puhul pidin ise traadist nõela väänama, lihtsalt nii pikka nõela pole vist muidu olemaski :D Minu sugusele algajale oli see jupp nikerdamist aga hakkama ma sain.

printsessik6rvakad

printsessik6vakad2

Ma pean tunnistama, et ma tahaks veel neid teha. Hea veidike nokitseda. Aga eks edaspidi paistab, kas jätkan samas vaimus või hakkan hoopis õmblema või heegeldama.

Tegelikult  peaks oma lõpetamata asju lõpetama hakkama. Panin isetegijas ennast sellele koostegemisele kirja. Sest lõpetamata asju on mul palju… saaks mõnegi valmis. Eriti tähtsal kohal on heegeldatud pluusile voodri panemine aga see on üks hirmsamaid töösid üldse vist :D

nimi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>