Nöörist korvike

Üks päev  tuli selline käsitöö tuhin peale, et oleks mida iganes teinud aga kui hakkasin mõtlema, et mida siis teha, kas heegeldada või kududa või veel midagi muud siis see asi lõpuks sinnapaika jäigi.

Tuleb välja, et tuhin siiski üle ei läinud.

Talvel kui oli see roheväljakutse värk, siis sorteerisin oma lõngu jms, et mida on vaja, millest saab võibolla midagi teha ja mida kohe üldse vaja pole. Sealt jäi mul üks kotitäis poolikuid lõngatokke ja paar poolikut nöörikera.

Nüüd sinna kotti vaadates leidsin nöörikerad ja mõtlesin, et mis need niisama seisavad. Midagi suurt nendest ei saa aga väikese korvikese ikka saab. Peale selle mulle tundus, et mul võiks seda korvi vaja ka minna :D Üks põhjusi oli kindlasti ka see, et saab kähku valmis, tunnike ehk läks või nii.

Mis nöör see selline on ei oska täpselt öelda, ilmselt puuvillane. Kunagi ammu Abakhanist ostetud ja siis oli sel ka ainult hinnasilt peal.  Ükskõik, mis iganes see ka poleks, vaibana on see hästi vastu pidanud.

mitmev2rviline_korvPikkus 18cm,  laius 10cm, kõrgus 8cm. Heegelnõel 4,5. Nöörid sai põhimõtteliselt otsa, nii et võib lõngahävitusprojektiga rahul olla :)

korv_j2medast_l6ngast

korvikeVormi see küll nii hästi ei hoia kui võiks. Samas hetkel pole see ka oluline. Kui otstarve muutub eks siis võib selle ära tärgeldada või midagi :)

Save

Save

Save

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>