Pakisildid ja jõulud.

Ausõna ma mõtlesin, et selleks korraks on jõuluteema läbi. St sel aastal polegi ju tegelikult veel õieti jõuludest rääkinud. Võibolla paar korda maininud. Isegi jõulukingid ei olnud kuidagipidi jõulu teemaga. Aga veelkord eelmise aastal tehtud käsitöö asju üle vaadates leidsin midagi veel, mis oleks võinud küll varem kajastatud saada aga mis kuidagi jäi kahe silma vahele.

Kuna ma eelmisteks jõuludeks ei viitsinud pakendeid ise teha, siis otsustasin, et kaardid ja pakisildid ikka teen ise. Enamuse olen neist ette näidanud aga ilmselt osasid ei osanud kuhugile liigitada ja otsustasin, need omaette välja tuua. No ja siis, otseloomulikult unustasin üldse ära.

Kõige lahedam on asja juures see, et tegelikult said need pakisildid juba eelmise aasta veebruaris peaaegu valmis. Nii et oleks viimane aeg taaskord jõulukinkidega tegelema hakata :D Siis saaks ehk ükskord ka nii asjad tehtud, et ei jääks midagi viimasele minutile.

Tõenäoliselt poleks ma ka eelmine aasta nii varakult asjadega pihta hakanud aga ma leidisin mingi vana tikkimis ajakirja vahelt pakikese mulineed, juteriiet ja üldse kõik muu vajaliku ka. Tikkimis tuju oli ka, nii et lasin näppudel käia. Kui kolm pilti valmis sain, siis ilmselt tüdinesin ära. Kogu tavaar läks ajakirja vahele tagasi.

Enne jõule sattusin kuidagi neid samu ajakirju näppima. Muud muret polnudki, kui pildid ilusasti siltide peale kleepida ja nöörid taha siduda. Minu meelest said päris lahedad.

jp1

jp2

jp3

Samas kui mõelda kui palju aega ühe pisikese pildi tikkimine aega võtab, siis võiks neist midagi asjalikumat teha :) Aga samas kuhu sa neid jõulu teemalisi pilte nii väga ikka külge õmbled?!

jp4

Nüüd kui ma seda jutukest siin kirjutasin, tuli mul veel nii mõnigi asi meelde, mis eelmisel aastal tehtud sai… aga millest veel piltegi pole teinud.

Vähemalt jõuluteema on selleks korraks otsas :) Järgmisel nädalal tuleb juba midagi uut – selle aastast :)

nimi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>