Pärlendamise kuu.

1. Kudumine

2. Heegeldamine

3. Pärlitööd

Seekordne tegemine oli paras peavalu, kuna ma otsustasin igal kuul ise hakkama saada ja proovida ise kõik asjad valmis pusida, ilma et keegi õpetaks või nii. Et kui teemat ei valda siis otsin internetist abi.

Pärliabi oleks muidu  saanud ehk õe käest ja ilmselt oleks see ära ka kulunud.

Põhimõteliselt ei lähe arvesse üksikust mummust ja konksust tehtud kõrvarõngad, mida igaüks oskab une pealt teha – mina muide mitte. Aga eks ma siis võtsin natuke keerulisema töö, käevõru tegemise. Profi silma läbi  on see muidugi ilmselt üks käkerdis ja 1 minuti töö… aga mina nägin üsna pikalt vaeva. No ja selge on see, et ma õpisin tegemise käigus palju asju, et nüüd oleks käevõru vaja lahti harutada ja uuesti korralikult teha :)

Esiteks avastasin ma tööd lõpetades, et kinnitus ei ole kõige parem, seda on üsna raske kinni panna ja lahti teha… aga kuna mul uut kinnitust käepärast pole ja pärlipoode tee peale ei jää siis esitama pean töö sellisel kujul. Muidugi oleks võimalik see ka traadist ise keerata…aga ilmselgelt  on see natuke rohkem kogenumate teema.

Kasutasin mingeid plastikhelmeid, mis mulle lihtsalt meeldisid, sest need sädelesid ja helkisid nii armsasti – iseasi kaua seda sädelust nautida saab. Ripatsi küljes on väike klaaskristall ja swarovski liblikas.

Ripats on küll selline, et tuleb nii või naa ümber teha….sai kuidagi kange ja kole teine, just traadiväänamise koha pealt.

Aga nüüd siis väike pildigalerii :)

k2ev6rum2rts412

k2ev6rum2rts213

k2v6rum2rts113

k2ev6rum2rts13

Kujundus mulle endale meeldib, mida rohkem sädeleb seda parem :)

Sädelust teilegi!

nimi

Üks arvamus “Pärlendamise kuu.” kohta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>