Purgi tuuning

Õe sünnipäeva kink,  teine osa :)

Alguse sai see mõte hoopis minu jõulukingist. Emme kinkis  nimelt raamatu  „Rahvuslikud heegelmustrid“ S.Vanaselja, milles on nii palju ilusaid pitse, et lihtsalt peab neid heegeldama.

Teisalt olen ma ise ka parajalt suur romantik, et vaatan selle pilguga, et, mis võiks veel  ilusam ja parem olla …

Ja vaikselt hakkaski  idee susisema.. No küünlad peavad ju alati põlema, et oleks õdus ja ilus.

Aga kui tahad kinkida kotitäit küünlaid…siis kuhu need panna, et see kõik ka normaalne välja näeks…

Panin küünlad purki ja vaatasin, et päris vahva.

Samas tundub see nagu suht mõtetu… kuigi jah…igasugu siltide paelte ja muu kraamiga oleks selle ilmselt vägagi vingeks teha  saanud.

Nüüd tuleb siis see Rahvusliku heegelmustri osa :)

Heegeldasin nimelt purgile kotikese ümber, et kui purk tühjaks saab…siis on seda ennast võimalik küünla“laternana“ kasutada.

Põhja tegin peast…ja ilmselt seetõttu kipus see ka veidi kuusnurkseks kätte minema…aga no tegelikult on see täitsa talutav :)

Ülemine osa sai tehtud mustri nr16 järgi lk32.  Ehk mul polekski sellist mõtet tulnud…aga autor oli juba pool mõtet minu eest ära mõelnud. Nimelt on raamatu tagakaanel ümber lillevaasi samast pitsist „rõngas“ heegeldatud. Kuidagi muudmoodi ma ei oska seda nimetada… :D Põhjata kott? Vaasi kampsun?

Ja samas kui sünnipäevalapsele idee ei meeldi või ära tüütab vms. siis on võimalik koti kasutada nt. küüslaugu kotina ja purki midagi vaaritada :)

Endal mul kahjuks küüslauku hetkel pole, siis said koti sisse need samad küünlad.

Purki sai lisaks küünaldele ka üks „ärajoonistatud“ tikutops, et kingitust veidigi ühtlustada.

Öise fotosessiooni jaoks kolisin kottpimedasse vannituppa….kuna väljas on lihtsalt õhtul liiga valge, et saada seda õiget pilti… Eks ma proovisin igasugu variante …taustaga ja taustata…ja tulem sai selline…

Päris kihvt :) minu meelest. Aga sinu?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>