Sinivalge vaagen ja väike mummuline kann

Ükskord, millalgi ammu ammu heegeldasin ma südamekujulise liniku, mis oli  fileetehnikas ja mille keskel oli liblikas.

Liniku kasutusvõimalus sai teoks tegelikult juba eelmise aasta lõpul ja vormus südamekujulise aluse näol. Kuna ma olin selles aluses esialgu suhteliselt pettunud siis ei tahtnud sellest ka eriti postitust teha. Samas aega on mõõda läinud ja alusele ka väike mõte juurde tekkinud, nii et nüüd tundub asi juba üsna huvitav :)

Tegin niimoodi et rullisin pitsist veidi suurema lehe savi, vajutasin pitsi mustri peale. Lõikasin pitsi ümbert savi ära ja kleepisin sellele väikese ääre.

Rahulolematust äratas see, et pärast värvimist pole eriti aru saada, et pitsi mustris liblikas on. Värvisin mustriosa koobalt sinisega, pesin ülejäänud värvi maha ja värvisin läikiva valgega uuesti üle. Sellest on ka tekinud selline kerge helesinine värvus.

Ääre kõrgus umbes 1,5cm, laius laiemast kohast 23,5cm ja alt ülesse umbes 14,5cm

sydakann212

Samal ajal tegin ka ühe mini kannu. Kõrgus natuke alla 6cm. Laius ühtpidi 5cm ja teistpidi 6cm. Tahtsin saavutada sellist tulemust, et tegemist oleks nagu vanaaegse mummulise piimakannuga aga no päris selline minu meelest välja ei tulnud…olin jälle veidi petunud. Pealegi tahtsin seda teha hambatikutopsiks…aga nende jaoks on see liialt kõrge. Ühesõnaga oli kõik jälle väga nässu läinud :)

Värvidest kasutasin samuti koobalt sinist ja läikivat valget. Sees ka pisut kristallvalget

sydakann412

Ühesõnaga oli nii alus kui kannuke täielikult maha kantud… samas ei taha ju ära ka visata või lihtsalt seista lasta. Nuputasin mida siis kannu sisse panna. Söögiasjade jaoks on see ilmselgelt liiga väike…kui siis ehk soolatopsiks sobiks… aga soolatopse nagu on mitmeid…

ja siis mõtlesin, et kui hambatikud ei sobi sinna sisse siis äkki sobivad vatitikud…. juhuuu sobisidki.

Peale seda tekis mõte et süda ja kann on ju samade värvidega värvitud, ehk annaks neid kuidagi ühildada. Panin kannu südame peale ja lihtsalt super, selline maa nostalgia tuli peale.

sydakauss312

Kujutaks ette, kuidas see sobiks mõnda vana sauna eesruumi, linaste rätikute ja puupalkide vahele… mmm…. ainus probleem on see, et endal sellist kohta praegu pole. Aga no ilus oli mõtiskleda ikka :)

sydakann112

Varsti ongi kevad!

nimi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>