tekilapid.

Olen oma teki lapitamisega üksjagu edasi jõudnud. Mulle meeldivad tohutult pitsilised koepinnad. Näiteks sellised:

 Mustrid

..ja sellised:

 Mustrid

Selliste pisikeste lapikeste kudumine võtab vähe aega ja samas on põnev, kas lapp ikka ilus välja tuleb. Aga jah,  selliseid lapikesi tuleb vist miljon tükki kududa, et tekk lõpuks valmis saada :) Praegu ma vaatan, et umbes tite teki jagu on olemas…aga ma ise plaanin sellist vähemalt 1,8*2 m tekki.

Vahepeal koon ka parempidi-pahempidi lappe, selliseid kus moodustub pilt.  Kahjuks ei suuda ma neid kuigi hästi pildile saada. Ühe ristikheina lehe suutsin aimatava teha.

Selliseid lapikesi on mul küll ja veel. Näiteks südame, laeva ja lindudega. Kõigi nende mustrid leiate  siit.

 Mustrid

Käisime mingi aeg mere ääres jalutamas. Mina ei saa sealgi lihtsalt vaadet nautida, käin pilk maas ringi ja otsin põnevaid kive, klaasikilde jms., millest  võiks kas kodu kaunistamisel või käsitöö tegemisel abi olla.

Eelmine kord leidsin ilusa kollase telliskivi :D Ma ei saanud seda sinna vedelema jätta… nüüd seisab see mul kodus riiuli peal :)

 Koos emme toodud lillekestega :)

Kõike head :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>