Veel südameid

Enne sõbrapäeva tegin mõned keraamilised südamed. Tegelikult oli neid rohkem aga nagu keraamikas vahest ikka juhtub läks paar neist enne värvimist kaduma. Eks neid tehti siis rohkem ja keegi ajas midagi sassi, värvis minu omad ära ja jätis enda omad laokile…veel praegugi vedeleb seal üks värvimata süda… aga käsi nagu ei tõuse teise asja võtma ja värvima… Mõnes mõtes täitsa tobe situatsioon :) Aga neid südameid on nii lihtne teha, et ega vahet pole.

Need kolm tükki, mis ma kätte sain, tulid üsna kenad välja.

syda113

Südamed lõikasin välja vaba käega nii et need ei ole ehk väga proportsioonis aga noh… suhteliselt normaalsed minu kohta :)

sk113

Pruun süda läks Norras elavale sõbrannale. Sidusin takunööri riputamiseks külge ja puupärli sellele kaunistuseks. Muster on vajutatud templiga. Glasuur havanna.

syda313

Valge südame sai õde.  Muster vajutatud pitslinikuga. Glasuuriks blaurot. See süda meeldib mulle endale kohe väga :)

syda213

Koju jäi seekord roheline süda. Neid on hea koguda… vahel on kähku vaja mõni kingitus leida ja siis on mõnus sinna juurde oma tehtud süda lisada. Muster taaskord pitsiga vajutatud. Glasuur helena.

Veel tegin sõbrannale ühe südame järjehoidja. Võtsin väheke ilusama ja paksema paberi ja voltisin nii:

kjh113

Üldiselt tundub päris ilus… aga tagumine külg mulle väga ei meeldinud, sealt paistsid volditud osad üle ääre. Võibolla tõesti, et ühevärvilise paberiga näeb kõik Ok välja aga värvilisega mitte. Igatahes ma kleepisin lahtised osad kinni ja tagumisele poolele veel tüki paberit, nii näeb igatahes hulka parem välja.

kjh213

Raamatu nurgas paistab see imeline. Peaaegu, et võiks endale ka sellise teha :)

kjh313

Rõõmu!

nimi

2 arvamust “Veel südameid” kohta

  1. Olgu kiidetud Pinterest, kust su leidsin ja nii sellele lehele sattusin. Fantastilised tegemised sul! Edu ja külastan jälle!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>